На Полтавщині військовим передали шість квадрокоптерів
На Полтавщині військовим передали шість квадрокоптерів
Шість квадрокоптерів Mavic передали на фронт військовим. Придбав БпЛА соціально відповідальний бізнес за понад пів мільйона гривень.
Про це повідомила Полтавська ОВА.
«Продовжуємо допомагати нашим захисникам і захисницям. Компактні дрони – це те, що зараз дуже потрібно на фронті. Безпілотники з приладами нічного бачення допомагатимуть як збирати розвідувальну інформацію, так і знищувати ворога, – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – Об’єднуємо зусилля й підтримуємо наших військових».