Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні вже кодифіковано майже 10 засобів радіоелектронної боротьби

В Україні вже кодифіковано майже 10 засобів радіоелектронної боротьби

Сьогодні в Україні кодифіковано вже майже 10 засобів радіоелектронної боротьби.

Джерело: АрміяInform.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ розповів начальник Головного управління радіоелектронної та кіберборотьби Генерального штабу ЗСУ полковник Іван Павленко.

“Що стосується найцікавішої теми — так званих засобів радіоелектронної боротьби ближньої дії або їх ще називають окопним РЕБом. Це лише одна з ніш радіоелектронної боротьби, насправді їх дуже багато. Радіоелектронна боротьба поширюється, починаючи від космічних систем і закінчуючи простими і невеликими засобами. На сьогодні у нас кодифіковано близько 10 засобів. Більшість з них саме українських виробників”, — зазначив офіцер.

За його словами, нині відбуваються заходи з кодифікації ще близько 10 засобів:

“Я б сказав, що це засоби вже другого покоління, тому що розвиток у цьому напрямку відбувається безперервно. Кожні 3-4 місяці відбувається якась зміна: з’являються нові протоколи передачі даних, з’являються нові частотні діапазони”.

Іван Павленко додав, що все це потребує швидкої реакції українських виробників.

“Скажу відверто, це дуже складно: на сьогодні держава не може стовідсотково забезпечити потреби наших військовослужбовців зазначеними засобами. Тому ми дуже вдячні волонтерам, які надають ці засоби для Збройних Сил. Разом з тим, ми працюємо, тож і кількість, і якість зазначених засобів безперервно зростає, — наголосив начальник Головного управління радіоелектронної та кіберборотьби Генерального штабу ЗСУ”.

 

 

фото: ілюстративне.


 

Перейти до вмісту