Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ветеран із Полтавщини завдяки грантам відкрив власний бізнес

Ветеран із Полтавщини завдяки грантам відкрив власний бізнес

Наперекір війні, свої ідеї втілює ветеран і підприємець із Полтави Ігор Ященко. Він облаштував простір для дозвілля всієї сім’ї. На реалізацію проєкту отримав гранти від держави.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

На одному з поверхів торгового центру відкрили кав’ярню, магазини одягу й косметики, дитячу зону й коворкінг.

«Перший свій грант на відкриття кав’ярні (250 тисяч гривень) я захищав дистанційно. Тоді ми виїхали у Курахове, наш напрямок був Мар’їнка. За 10 хвилин захистився. Відповів на запитання. По формі. У бронежилеті. По телефону. І повернувся на позиції. Це можливо. Все реально», – сказав Ігор Ященко.

Найближчим часом ще запрацює салон краси та з’явиться літня тераса. Увесь прибуток чоловік планує передавати на потреби підрозділу, де служив.

«Зараз ще залучили 500 тисяч гривень на розширення літньої тераси. Якщо ви досконало вивчите правила, будете їх дотримуватися, все виконувати, цільове використання коштів, то ви отримаєте гранти на розвиток бізнесу. Це не так складно і реально. І ми яскравий доказ цього», – розповів Ігор Ященко.

Начальник ОВА Філіп Пронін зауважив, що наразі є чимало грантових програм, якими можуть скористатися ветерани та їхні родини.

«Ветерани повинні мати всі необхідні інструменти для самореалізації. Це одна з основних умов повернення до цивільного життя, – зазначив Філіп Пронін. – Підтримуємо місцевих підприємців. Розвиваємо економіку Полтавщини. Допомагаємо нашим захисникам».

фото: Полтавська ОВА.


Перейти до вмісту