Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Не злетів: ракетний двигун Starship від SpaceX вибухнув під час випробувань

Не злетів: ракетний двигун Starship від SpaceX вибухнув під час випробувань

Під час підготовки SpaceX до четвертого польоту Starship на своїх об’єктах у Бока-Чіка, штат Техас, на випробувальному майданчику SpaceX для ракетних двигунів у Макгрегорі, теж в Техасі, схоже, згорів двигун Starship Raptor.

Джерело: ITC.ua.

Місцеві ЗМІ пишуть про потужний вибух під час випробувань, полум’я охопило вежу. Наразі від SpaceX не надходили повідомлення про аварію. Телеканал NASASpaceflight показав інцидент у прямому ефірі.

Випробування розпочалося трохи після 16:12 за місцевим часом і, здавалося, проходило нормально. Коли через 14 секунд після запалювання дим розвіявся, двигун вимкнувся, і тест, здавалося, завершився. Однак відразу після цього з нижньої частини майданчика, де випромінює полум’я сопло ракетного двигуна, почав виходити вогонь. Під час випробування в цій області спостерігалося полум’я, характерне для Raptor. Нове полум’я було помаранчевим та рухалося вгору, перш ніж вибух охопив всю конструкцію. Попри інцидент, Ілон Маск повідомив, що четвертий політ Starship відбудеться за 10 днів.

 

 

фото: ілюстративне.


 

Перейти до вмісту