Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Навесні на Полтавщині до лав ЗСУ планують відправити понад 700 призовників

Цього року призов на строкову військову службу проводитимуть в умовах перехідного періоду адміністративної реформи та з дотриманням карантинних обмежень.

Призовні комісії на базі ЦРЛ працюватимуть у Полтавському, Кременчуцькому, Лубенському та Миргородському районах та в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Горішніх Плавнях та Гадячі, розповів військовий комісар Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитро Губський на розширеному засіданні колегії ОДА.

“Призов на строкову військову службу – важливий вклад систему безпеки держави. Щоб не допустити зриву відправлення молодого поповнення та якіснішого проведення медичного огляду, насамперед варто визначити джерела оплати праці лікарям, відрядженим для роботи в комісіях, фінансування проведення збору біоматеріалу для ІФА-тестування призовників та питання доставки юнаків до полтавського збірного пункту”, – зазначив Дмитро Губський.

Навесні до складу команд молодого поповнення потрібно зарахувати 778 осіб.

За словами Дмитра Губського, минулоріч планові завдання з призову на строкову військову службу виконані на 100%. На строкову службу відправили під час весняного — 619 та під час осіннього призивів — 508 людей. Найкраще спрацювали призовні комісії Горішніх Плавнів, Чутівського, Козельщинського, Гадяцького, Глобинського, Диканського, Зіньківського, Хорольського, Лохвицького, Полтавського районів.

“До адміністративної відповідальності за ухилення від військової служби притягнуто 1633 особи. Щодо 28 громадян матеріали передано на порушення кримінальних справ”, – додав Дмитро Губський.

Нагадаємо, 3 лютого на розширеному засіданні колегії ОДА розглянули стан наповнення місцевих бюджетів усіх рівнів у 2020 році та підбили підсумки аудиту використання земель сільськогосподарського призначення. Також вручили державні нагороди полтавцям.

Фото: armyinform

Система Orphus