Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На сесії Полтавської облради вирішуватимуть долю Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

23 лютого відбудеться сесія Полтавської обласної ради. Одне із питань, яке винесли на порядок денний, реорганізація Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться у Полтаві.

Депутати планують розглянути питання про реорганізацію Комунального закладу “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради”.

Як повідомляли раніше “Новини Полтавщини”, в облраді працює робоча група, яка і вивчає ситуацію щодо реорганізації Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. На останньому засіданні, яке відбулося 2 лютого, голова обласної ради Олександр Біленький висловив свою позиції щодо ситуації, що склалась з Центром.

“В обласній раді 84 депутати й лише за умови консолідованої позиції буде простіше захищатися від тих неправдивих матеріалів, що стосуються використання майна. Мені теж цікаво дізнатися, що планує облдержадміністрація розмістити в будівлі Центру соціально-психологічної реабілітації. Можливо, там буде обласний центр туризму для дітей чи щось інше. Варто про це обов’язково говорити, аби уникнути інсинуацій щодо продажу територій, її забудови тощо. Наголошую, що всі питання, які стосуються майна обласної ради, обов’язково розглядаються на сесіях”, – зазначив Олександр Біленький.

На попередньому засіданні робочої групи доручили юридичному департаменту Полтавської ОДА вирішити всі пропозиції з питання реорганізації закладу з юридичної точки зору.

Ситуацію з Полтавським центром соціально-психологічної реабілітації обговорювали на національному телеканалі. Випуск програми “Стосується кожного” вийшов 1 лютого в ефірі телеканалу “Інтер”, де розбирались із ситуацією, що сталась в інфекційному відділенні 1-ї міської лікарні — 13-річний хлопець зґвалтував 5-річну дівчинку. Обоє — вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації.

Нагадаємо, на сесії 29 грудня прийняли рішення про реорганізацію закладу шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку.

Система Orphus