Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей планують перенести з Полтави до Гадяча

24 грудня постійна комісія Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури  розглянула та ухвалила проєкт рішення про приєднання до Гадяцького дитячого будинку Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який знаходиться у Полтаві. Також цим рішенням дитячий будинок будуть перепрофільовувати та змінювати назву.

У Гадяцькому дитячому будинку нині знаходиться один вихованець, якого ми заберемо у свій інтернатний заклад. Далі плануємо передати цей заклад Службі захисту дітей для їхніх потреб”, – зазначила директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.

У свою чергу, начальник Служби у справах дітей Полтавської ОДА Ірина Фоменко повідомила, що приміщення дитячого будинку велике, на відміну від нинішнього Центру.

Цим рішенням запропоновано перенесення діяльності Центру з Полтави до Гадяча. Центр невеликий і знаходиться у дворі. А в Гадячі приміщення велике”, – зауважила вона.

Нині у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей перебуває 32 дитини.

Нагадаємо, у березні 2020 року у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей сталась скандальна ситуація — кілька 17-річних вихованців ледь не задушили 7-річного хлопчика. Останньому діагностували черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забої грудної клітини, травму живота, множинні садини голови, тулуба та кінцівок. Згодом, хлопчика взяла сім’я у будинок сімейного типу. Раніше прийомна сім’я проживала в Лохвиці, а потім їм надали великий будинок у Глобинському районі.

У вересні цього року комісія облрали погодила звільнення керівника Центру.

Була ситуація щодо знущання над дітьми у цьому закладі. Неодноразово збирались депутати й обговорювали, щоб перенести цей заклад у Гадяч. Там працює гарний персонал, кваліфікований керівник. А тут, в Полтаві, у це приміщення, як варіант, планували перевести центр молоді, який знаходиться у Департаменті АПК, і центр туризму”, – розповів Дмитро Лунін.

Також депутати розглянули та затвердили проєкти рішень “Про виконання Комплексної Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Полтавській області на 2018-2020 роки”, “Про виконання програми “Опікуємось освітою” на 2017-2020 роки”, “Про виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки”.

Довідково.

До складу постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури увійшли: голова – Олег Діденко, члени комісії – Руслан Богдан, Марина Василенко, Олександр Путря, Наталія Сухонос, Ольга Усанова, Юлія Цибульська, Тетяна Юрченко. Заступником голови комісії обрали Марину Василенко, а секретарем – Юлію Цибульську.

Система Orphus Поделиться на fb