Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Побиття 7-річного хлопчика у Полтаві: комісія облради погодила звільнення керівника Центру

Питання звільнення директора Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Валентина Гавриленка розглядали на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

Участь взяли заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко та заступник голови ОДА Катерина Рижеченко.

Нагадаємо, у березні цього року на Полтавщині стався випадок, який ледве не закінчився трагічно. У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у Полтаві ледь не задушили 7-річного хлопчика.

У серпні в цьому комунальному закладі тривала комплексна перевірка за участю медиків, психологів, фінансистів.

“З 19 по 21 серпня з дотриманням усіх карантинних вимог тривала комплексна перевірка у Центрі. Сьогодні акт перевірки передали обласній раді. Комісія зробила висновки, що причиною недоліків є відсутність координації керівника. Ми подали вже друге подання за статтею про порушення умов контракту за результатами перевірки”, – розповіла начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА Ірина Фоменко.

Дітей з полтавського Центру планують перевести до Гадяцького дитячого будинку. Раніше заклад планували реорганізувати.

“Дуже добре, якщо ми збережемо і Гадяцький інтернат. Діти мають жити в належних умовах. Переконаний, що потрібно дуже ретельно підходити до питання продовження контрактів для керівників. Як на мене, найкращий варіант — проведення конкурсу”, – додав Анатолій Ханко.

На засіданні постійної комісії депутати обласної ради підтримали Подання на звільнення директора КЗ “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей”. Проєкт рішення підготують та винесуть на засідання сесії Полтавської обласної ради.

“Я буду дуже радий, якщо нам вдасться перевести до Гадяцького дитбудинку вихованців Центру. Сподіваюся, що там працюють досвідчені педагоги та керівник. На сесії облради буду просити депутатів підтримати питання щодо звільнення директора Центру”, – наголосив голова постійної комісії Олександр Алексюк.

Як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини”, на крайньому засіданні сесії Полтавської облради 28 серпня голова робочої групи та депутат Олександр Алексюк розповів про хід службової перевірки.

 

Система Orphus