Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Майно лишиться у власності області, – Біленький про реорганізацію Центру реабілітації дітей

У Полтавській обласній раді створена робоча група, яка вивчає ситуацію щодо реорганізації Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» з метою забезпечення сприятливих соціальних, медичних, психологічних, організаційних та правових умов і гарантій для дітей, які перебувають у закладі.

Вже відбулося два засідання групи. Під час першого засідання депутати звернули увагу на кричущі факти недотримання умов перебування дітей в Центрі, неналежне виконання деякими працівниками службових обов’язків. Під час другого засідання робоча група обговорила варіанти реорганізації Центру. Найближчими дня планується третє засідання.

Нагадаємо, на сесії 29 грудня прийняли рішення про реорганізацію закладу шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку.

Ще у вересні минулого року погодили звільнення керівника Центру Валентина Гавриленка.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував реорганізацію Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

” Ні про який продаж землі чи будівлі мова не йде, ніколи не йшла і не йтиме! Це не обговорюється. Центр соціально-психологічної реабілітації підлягає реорганізації, тому що там упродовж тривалого часу на очах “48 кваліфікованих працівників” відбувалося знущання над дітьми, побої та зґвалтування! Діти мають право жити у безпеці та комфорті, а тому – реорганізація. Окремо наголошую, майно лишиться там, де йому й належить бути – у власності області”, – написав Біленький у фейсбуці.

Система Orphus