Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді протестували проти підвищення комунальних тарифів

12 січня жителі Миргородської громади зібралися на акцію протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги біля приміщення “Миргородський район газопостачання ПАТ “Полтавагаз”.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Учасники акції вимагали зменшення тарифів на споживання та транспортування природного газу для населення. Було підготовлено вимогу до депутатів місцевої та районної рад та зібрано підписи, потім її передали представникам міської влади. 

З учасниками акції спілкувався перший заступник міського голови Олександр Острянин.

“Акція пройшла мирно без порушень правил громадського порядку. За підрахунками правоохоронців, у заході взяли участь близько 400 осіб”, – повідомили у міськраді.

Читайте також: Шмигаль представив два підходи для зниження ціни на газ

Міський голова Сергій Соломаха у складі делегації Полтавської області зустрічаються з керівництвом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Сергій Соломаха також  повідомив, що увечері планується зустріч з прем’єр-міністром України щодо актуального нині питання для всіх українців – невідкладного вжиття комплексних заходів для належного врегулювання цін на енергоносії та їх доставку для побутових споживачів.

Нагадаємо, 11 січня та 9 січня у Полтаві мітингували проти підвищення тарифів на комунальні послуги. 10 січня у Полтаві перекривали дорогу Київ-Харків. 8 січня у Чутівському районі перекрили трасу Київ-Харків.

Фото: Миргородська міськрада

 

Система Orphus Поделиться на fb