Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві знову мітингують проти підвищення тарифів на комунальні послуги

11 січня біля будівлі Полтавської ОДА кількасот людей вийшли на мітинг проти підвищення ціни на транспортування газу та комунальні послуги.

Головна вимога – знизити тарифи, які зросли з 1 січня 2021 року.

“Сплачуючи за новими тарифами нам не залишиться коштів, навіть, на їжу”, – говорять протестувальники.

Люди просили, щоб до них вийшли голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький або голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков у коментарі, наголосив, що цю проблему потрібно вирішувати за круглим столом.

“Ми завжди готові до діалогу з громадою, і цього разу також запропонували ініціативній групі піднятися та обговорити наболіле за круглим столом, разом намагатися знайти шляхи вирішення проблем. Але отримали відмову. Запропонували оформити письмове звернення, його також немає. Наголошую, ми готові до діалогу, але не беремо участі в провокаціях. Все має відбуватися цивілізовано і в правовому полі. Складається таке враження, що «створення картинки», робота на камери – важливіші за реальну ситуацію і бажання знайти з неї вихід”, – прокоментував Греков.

Після мітингу під ОДА протестувальники перекрили дорогу біля будівлі обласного Управління СБУ.

Окрім цього планували піти під будівлю Полтавської міської ради сподіваючись, що там до них вийде мер міста Олександр Мамай.

Читайте також: На Полтавщині стався вибух на магістральному газопроводі

Нагадаємо, полтавці вже мітингували 9 січня під будівлями ОДА та міськради.

10 січня у Полтаві перекривали дорогу Київ-Харків.

8 січня у Чутівському районі перекрили трасу Київ-Харків.

Система Orphus Поделиться на fb