Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві протестують проти необґрунтованих тарифів на газ

Сьогодні на площі біля адмінбудівлі Полтавської облради та ОДА відбувся мітинг невдоволених щодо “необґрунтованих тарифів на газ”.

Зокрема, громадські активісти збирали підписи під зверненням до депутатів Полтавської облради щодо подорожчання газу та “безпідставної оплати доставки газу по газорозподільчих системах”. У зверненні зазначається, що максимальна надбавка щодо плати за транспортування газу “не повинна перевищувати 15%”.

“Існуючий тариф “9” для переважної більшості полтавців і мешканців Полтавської області є непідйомний. Тариф за транспортуванння газу суттєво збільшився і становить 2,30-2,50 грн за кубічний метр. Взагалі, плата за транспортування газу є незаконною, бо мережа Полтавської області прокладалася за кошти обласного бюджету, або за власний кошт жителів Полтави і Полтавсьої області. Всі мережі Полтавської області були безпідставно передані на баланс полтавсього облгазу. Компенсації за газорозподільчі мережі мешканці Полтавської громади не отримали”, – йдеться у зверненні.

Серед вимог – поставити на голосування і проголосувати питання про ціноутворення газу власного видобутку та скасувати плату за транспортування газу.

Якщо вимоги не виконають, протестувальники погрожують перекривати автотрасу  або блокувати обласну раду. 

До речі, сьогодні, о 12:00 також запланована акція протесту щодо подорожчання комунальних платежів під Полтавською міською радою.

відео: фейсбук сайту 0532

Система Orphus