Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Global Teacher Prize Ukraine: вчителька з Полтавщини потрапили у ТОП-50 кращих вчителів країни

15 серпня оголосили ТОП-50 вчителів-фіналістів Global Teacher Prize Ukraine 2020.

Потрапила до п’ятдесятки кращих вчителів України і вчителька з Полтавщини, повідомляє Освіторія.

Це Світлана Зайцева з Опішні Полтавської області. Викладає українську мову, українську та зарубіжну літератури у Полтавській спеціальній загальноосвітній школі № 39.

З Facebook-сторінки Світлани Зайцевої

У 2013 році розробила власну педагогічну педтехнологію “Шевченкотерапія”. Цце системне використання спеціально підібраних поезій Тараса Шевченка, кольору, піску, музики з метою стабілізувального впливу на емоційно-чуттєву сферу дитини. Розробила власне бачення роботи з піском, адаптувала до специфіки завдань своєї школи і вже не перший рік реалізує його на уроках словесності та в позаурочний час. Також активно застосовує музикотерапію.

“Але що особливо гріє моє вчительське серце, так це самооцінка моїх вихованців. Завдяки театральній грі, систематичним сценічним виступам, позитивному впливу естетотерапевтичних технологій, системному розвитку емоційного інтелекту учні підкорюють різні вершини”, – розповіла Світлана Зайцева “Освіторії”.

Нагадаємо, за весь час премії Global Teacher Prize Ukraine, у 2017 році участь у премії взяли двоє вчителів з Полтави – Сергій Зайцев, нині директор Полтавськгго інклюзивно-ресурсного центру та вчителька історії Тетяна Веркалець, нині директор Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів №38. Остання потрапила у п’ятірку кращих вчителів країни.

У 2018 році до ТОП-50 потрапили чотири вчителі з Полтавщини: Юлія Григоренко (вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ І ступеня), Наталія Кривко (вчитель інформатики та математики Полтавської гімназії №33), Богдан Портяний (вчитель географії та правознавства з Горішніх Плавнів, спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5), він згодом потрапив до ТОП-10 кращих вчителів країни, Наталія Юдіна (вчитель астрономії та фізики Полтавської гімназії № 33).

У 2019 році у ТОП-50 премії потрапили троє вчителів з Полтавщини – Лідія Бурлака (вчитель англійської та німецької мов спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Горішні Плавні), Ірина Горобченко (вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Кременчуцького ліцею № 10 “Лінгвіст”) та Наталія Кривко (вчитель інформатики та математики Полтавської гімназії №33).

Нагадаємо, цьогоріч організатори премії вперше відзначать найкращого вчителя фізкультури та спорту. ТОП-10 кращих вчителів країни оголосять 1 вересня. Натомість, переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 назвуть 3-го жовтня.

У 2020 році на премію Global Teacher Prize Ukraine надіслали 2 962 заявки. 760 анкет пройшли технічний відбір: це означає, що номінант повністю заповнив анкету, викладає шкільний предмет у школі, технікумі або коледжі дітям від 6 до 18 років. Найбільше вчителів номінували з Києва та Київської області, а також з Дніпропетровщини. Цього року найбільше заявок надійшло від вчителів фізичної культури — 268. Від вчителів англійської мови отримали 238 заявок — це майже на 200 менше, ніж минулого року, від педагогів початкових класів — 224 заявки, що на 420 менше, ніж у 2019, повідомляє “Освіторія”.

 

 

ФОТО: pon.org.ua

поширити новину: