Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Педагог з Полтави увійшла у ТОП – 5 Міжнародного конкурсу Global Teacher Prize Ukraine

Педагог з Полтави увійшла у ТОП – 5 Міжнародного конкурсу Global Teacher Prize Ukraine

Полтавська вчителька історії, яка працює у НВК №16, Тетяна Веркалець увійшла у ТОП – 5 претендентів на премію “Global Teacher Prize Ukraine”, котру здобуде найкреативніший педагог країни.

Переможця конкурсу, який отримає 100 тис. грн оголосять 7 жовтня під час церемонії нагородження, а ТОП-5 фіналістів візьмуть участь у Міжнародному освітньому форумі, який відбудеться у березні 2018 року в Дубаї.

Більше 600 заявок подали вчителі України на участь у першому Міжнародному конкурсі “Global Teacher Prize Ukraine”.

З Полтави участь взяли двоє: Сергій Зайцев – учитель української мови та літератури у СЗШ №39 та Тетяна Веркалець – учитель історії в НВК №16.

Із 20 півфіналістів, журі для фіналу відібрало 5.

У півфіналі учасники проявляли себе у танцях, приготуванні їжі та проводили опитування.

“Найцікавіше було, коли ми опинилися на узбережжі моря в Одесі. Перед нами стояло завдання провести соцопитування щодо стану освіти в Україні, а потім обробити його та надати рекомендації нібито від Міністерства освіти”, – поділилася враженнями з “Новинами Полтавщини” фіналістка “Global Teacher Prize Ukraine” Тетяна Веркалець.

У відборі вчителів на премію, журі надавало перевагу громадсько-активним вчителям.

“Тепер ми маємо можливість проявити себе на”Global Teacher Prize” у Дубаї”,додала пані Тетяна.

Хто саме отримає премію Global Teacher Prize Ukraine 2017 і приз у розмірі 100 000 гривень – стане відомо вже 7 жовтня на урочистій церемонії нагородження в Києві.

“Global Teacher Prize Ukraine”  разом із 1+1 оголосило голосування за найкращого “Народного вчителя України” за посиланням https://tsn.ua/special-projects/teachersmatter/….

Система Orphus