Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вчитель з Полтавщини Богдан Портяний потрапив до десятки кращих педагогів країни

За підсумками конкурсу Global Teacher Prize Ukraine  вчитель Богдан Портяний з Горішніх Плавнів потрапив до  десятки кращих педагогів. Про це своїй сторінці у ФБ   написав голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

“Богдан Портяний викладає географію та правознавство. Серед інших вчителів його вирізняє нестандартний підхід. Австралію діти вивчають, дивлячись програму «Орел і решка». А щоб визначити клімат Азії проводили серед батьків соціальне дослідження про найпридатнішу пору року для поїздки на місцеві курорти. Постійними для учнів стали і мандрівки за допомогою GPS-навігатора. Одні ховають на карті «скарби», а інші шукають їх за координатами”, – зазначив Валірей Головко.

Він також додав, що реформа галузі стосується не тільки створення нового освітнього простору, а в першу чергу самих вчителів.

“Я завжди казав і казатиму, що зміни роблять люди, які самі працюють у школах, лікарнях, на підприємствах. Приклад Богдана Портяного доводить це на 200%”, – додав голова Полтавської облдержадміністрації.

До речі, минулого року до п’ятірки кращих вчителів країни увійшла наша землячка Татьяна Веркалец.

Система Orphus