Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Global Teacher Prize Ukraine вперше оберуть найкращого вчителя фізкультури

Найпрестижніша національна премія для вчителів-новаторів Global Teacher Prize Ukraine вперше відзначить найкращого вчителя фізкультури та спорту.

Організатор премії Громадська спілка “Освіторія” та проєкт Олександра Педана з популяризації спорту в школах  JuniorZ шукають педагога, який виховує у дітях любов до здорового способу життя, спорту та фізичної активності, а також свідоме ставлення до власного здоров’я. 

“Ми у ГО JuniorZ мріємо та вже понад 2 роки працюємо над тим, щоб мотивувати українських вчителів фізкультури проводити для школярів більш цікаві та різноманітні уроки. Приємно, що наші старання помітні на всеукраїнському рівні й долучення до Global Teacher Prize Ukraine є підтвердженням цьому. Віримо, що для вчителів фізкультури своя номінація у цій престижній освітянській премії також стане мотиватором для розвитку та удосконалення роботи, адже їхня праця часто буває недооціненою”, — говорить Олександр Педан, український телеведучий та лідер Всеукраїнського проєкту JuniorZ.

Взяти участь в номінації “Учитель фізкультури JuniorZ” можуть учителі фізкультури, спорту, плавання, гімнастики та хореографії, що викладають у загальноосвітніх навчальних закладах. Завдяки Міжнародному фонду соціальної справедливості, який підтримав номінацію, на переможця чекає тижнева поїздка до Німеччини з освітньою програмою, як-от відвідання Олімпійського містечка, знайомство зі спортсменами та німецькою методикою шкільного спортивного виховання, а також грошова премія від ГО JuniorZ у розмірі 30 тисяч гривень. 

“Фізкультура — це не другорядний предмет, яким можна нехтувати, а часто недооцінена дисципліна. Саме вчителі спорту — ті, хто мають суперсилу показати дитині радість від здорового та активного способу життя, руху, танців. Я впевнена, що ми знайдемо та запалимо ще одну освітню зірку — цього разу, спортивну!” — говорить голова “Освіторії” та засновниця Global Teacher Prize Ukraine Зоя Литвин.

Подати заявку на участь або номінувати улюбленого вчителя можна до 1 серпня 2020 року на сайті премії. Переможців визначать 3 жовтня на міжнародний День Учителя.

Портал Педагогічна преса

Система Orphus