Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Освітяни з Полтавщини потрапили до ТОП-50 кращих вчителів країни

Премія Global Teacher Prize Ukraine оприлюднила ТОП-50 фіналістів, повідомили на сайті “Освіторія”.

Серед 50 кращих вчителів – представники Полтавщини: вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ І ступеня Юлія Григоренко; вчитель нформатики та математики Полтавської гімназії №33 Наталія Кривко; вчитель географії та правознавства з Горішніх Плавнів, (спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5) Богдан Портяний;  вчитель астрономії та фізики Полтавської гімназії № 33 Наталія Юдіна.

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія для вчителів — агентів освітянських змін. Її покликання — відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

Під час відбору ТОП-50 анкету кожного учасника перевірили три людини (асесори) у різних містах України. Вони оцінювали кожне з питань від 0 до 5 балів. 

31 серпня стануть відомі імена ТОП-10 вчителів країни. Цього року переможець отримає 250 тисяч гривень, рік безкоштовного навчання від «Освіторії», поїде в березні 2019 року на Global Education & Skills Forum 2019 у Дубай, де познайомиться з найкращими вчителями світу та відомими людьми, що переймаються освітою.

Система Orphus