Ви тут:
Спорт Суспільство 

Карате: у Парижі Україна здобула єдину нагороду

Карате: у Парижі Україна здобула єдину нагороду

24-26 січня в Парижі пройшов перший етап Прем’єр Ліги Karate 1 2020 року. Збірна України задовільнилась єдиною нагородою – сріблом Анжеліки Терлюги.

Як розповіли у Федерації карате України, у змаганнях, що пройшли на арені Stadium Pierre de Coubertin, взяли участь 703 спортсмени з 92 країн.

Україну представляв 21 атлет. Нагадаємо, що на попередньому старті – етапі Серії А у Сантьяго – за Україну виступали 8 спортсменів, які здобули дві медалі: золото Анжеліки Терлюги (-55 кг) та бронзу Галини Мельник (-68 кг).

Наш доробок у Парижі виявився скромнішим: до медальних боїв пробилася лише нестримна Анжеліка Терлюга, лідерка світового рейтингу, яка впевнено торує собі шлях на олімпійський турнір в Токіо. Паризький турнір розпочався для Ліки з приємного моменту: одеська зірка у числі 12-ти кращих каратистів світу 2019 року отримала почесну нагороду Grand Winner.

Високий статус Анжеліка вчергове підтвердила, діставшись фіналу Парижа. На шляху до фіналу одеситка перемогла суперниць з Іспанії (2:0), Казахстану (1:0), Росії (6:1) та Німеччини (4:1). Але у фіналі Ліка несподівано зазнала крупної поразки від росіянки Анни Чернишової – 0:8. Втім, такі речі в карате трапляються нерідко. Стабільність та статус Анжеліки Терлюги не викликають сумнівів. Наші чергові вітання спортсменці та її тренерові Денису Морозову.

Втім, не можна радіти виступам у Парижі інших українських претендентів на Токіо-2020. Станіслав Горуна (-75 кг), Валерій Чоботар (-84 кг) та Галина Мельник (-68 кг) вибули з турніру після єдиних сутичок. Стас програв сербові Любіші Маричу (4:7), Валерій поступився італійцеві Мікеле Мартіна (1:4), а Галя Мельник (7-й номер рейтингу WKF) поступилася американці Скілар Лінгл (46-й) – 2:3.

Фото – freepik.com

Перейти до вмісту