Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Переселенці, поштова марка та новий навчальний рік: начальник Полтавської ОВА підбив підсумки тижня

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підбив підсумки роботи цього тижня у традиційному дайджесті.

Спортсмени з Полтавщини завоювали «золото» і «бронзу» на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное. Так, Людмила Лузан у каное-одиночці на дистанції 500 м стала чемпіонкою світу. Тарас Міщук у каное-четвірці виборов «бронзу».

Полтавщина лишається надійним тилом для областей, які тримають фронт. Приймаємо переселенців, релоковані підприємства й навчальні заклади. Виші, які переїжджають до нас, відкривають консультаційні центри, щоб допомогти абітурієнтам зі вступом. Серед тих, що створили такий центр у Полтаві, – Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Із початку війни 95 600 переселенцям надали найрізноманітнішу медичну допомогу – від планової госпіталізації до екстреної допомоги. Двері всіх наших лікувальних закладів відкриті для гостей із Харківщини, Сумщини, Донеччини та інших регіонів.

На засіданні обласної асоціації органів місцевого самоврядування проговорили з очільниками громад низку питань: підготовки до опалювального сезону, нового навчального року, розміщення переселенців із Донеччини, формування продрезерву в громадах, допомоги ВПО – діалог видався плідним! Разом ми впораємося з усіма проблемами.

Для випуску власної поштової марки воєнного часу Полтавщини «Гадяцьке сафарі» отримали близько 200 макетів. Вони виконані в різних стилях і техніках. Ми дуже вдячні всім талановитим авторам, які надіслали свої роботи! Найкращі скоро оприлюднимо для голосування.

Аграрії тримають продовольчий фронт. 1,2 мільйона тонн зерна нового врожаю намолотили на Полтавщині. Ранні зернові й зернобобові вже зібрали на 80% площ – 296 тис. га.

Область готується до нового навчального року. Збільшується кількість дітлахів, які вже зараховані до 1-их класів на Полтавщині. Це 11,6 тис. першокласників, із них 513 дітей-переселенців. Навчальні заклади продовжують приймати заяви.

Продемонстрували державному секретарю МОН Сергію Захаріну підготовлені укриття в закладах освіти Полтави. Ці приклади показують, що все реально зробити для безпечного й комфортного навчання офлайн.

Іще шість автівок поїдуть із Полтавщини до наших військових. Машини передали місцеві волонтери і бізнес бійцям тероборони, військової служби правопорядку й інших підрозділів Збройних сил України.

Уперше відзначили День молоді разом з усім світом – 12 серпня. Нагородили обласними відзнаками лідерів молодіжного руху Полтавщини й тих, хто допомагає молоді бути незалежною та творчою.

Система Orphus Поделиться на fb