Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині вимушеним переселенцям видали 150 тисяч проднаборів, ще 100 тисяч – передали на Сумщину, – Лунін

Нині на Полтавщині проживає майже 200 тисяч вимушених переселенців. 150 тисяч продуктових наборів отримали переселенці, чякі тимчасово проживають в області, ще 100 тисяч – передали до Сумської області.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Також зазначив, що 4200 тонн гуманітарної допомоги розподілили й направили до Харківщини, Сумщини й видали для переселенців, які мешкають у Полтавській області.

“Полтавщина – важлива область у системі оборони України. Від початку повномасштабної війни регіон став прифронтовим гуманітарним хабом. Прихистили й продовжуємо приймати внутрішньо переміщених осіб. Нині їх майже 200 тисяч на Полтавщині. Разом із громадами зуміли дати їм максимально можливий комфорт. Роздавали й продуктові набори, сформовані в нашому сортувальному центрі. 150 тисяч таких пакунків отримали переселенці на Полтавщині, ще 100 тисяч ми передали до Сумської області. 4200 тонн гумдопомоги розподілили й направили до Харківщини, Сумщини й видали для переселенців, які мешкають у нашій області”, – зазначив Дмитро Лунін.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну медичну допомогу на Полтавщині отримали 95 600 вимушених переселенців.

Система Orphus Поделиться на fb