Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Збільшення соцдопомоги, тарифи і Програма реконструкції приймальних відділень: головне з сесії Полтавської облради

Збільшення розміру соцдопомоги, тарифи і Програма реконструкції приймальних відділень: головне з сесії Полтавської облради

Ключовим питання сьомої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання стало питання про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, що надаються ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

Згідно з рішенням, тариф для населення підвищуватися не буде і становитиме 7,42 грн за куб.м.

Тариф на газ для бюджетних установ – 16,30 грн за куб. м. (без транспортування газу), інших споживачів – 24,09 грн за куб. м. (з ПДВ).

Читайте також: Опалювальний сезон: 86% бюджетних установ Полтавщини розпочали договірні процедури з “Нафтогазом”

Також депутати внесли зміни до показників обласного бюджету на 2021 рік.

На Полтавщині збільшили розмір обласної матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС. Таким чином, одноразова допомога сім’ям загиблих учасників АТО/ООС збільшена з 25 тис. грн до 40 тис. грн; одноразова допомога членам сімей загиблих учасників АТО/ООС на упорядкування території поховання – із 10 тис. грн до 15 тис. грн; допомога на проходження реабілітації учасникам бойових дій – із 15 тис. грн до 30 тис. грн.

Читайте також: На Полтавщині для обласного онкодиспансеру планують придбати лінійний прискорювач

В області розробили обласну Програму реконструкції приймальних відділень та придбають автопоїзд для гасіння пожеж в екосистемах.

Також на ремонт двох місцевих доріг Полтавщини залучать 270 млн грн інвестицій.

А для спортивно-видовищного комплексу на Петра Юрченка у Полтаві створили комунальну установу “Центр спортивної підготовки”.

“Щодо показників бюджету, було перевиконання. Вільні залишки перерозподілили між іншими департаментами, де ці кошти можна освоїти до кінця фінансового року. Мабуть, найважливіше це придбання лінійного прискорювача онкодиспансеру. Всього на медицину у цьому році заплановано 95 млн грн. І по іншим напрямком це кошти на підтримку Програми місцевого самоврядування. Щодо тарифної історії, ми розуміли, що підняття тарифів нічого позитивного не принесе жителям Полтавщини. Неодноразово брали участь в нарадах в Офісі Президента та Уряді. Ціну для населення не підвищуємо протягом опалювального сезону. Натомість встановлюємо тарифи для бюджетних організацій та приватного сектору”, – зазначив голова Полтавської облради Олександр Біленький.

[metaslider id=822262]

Система Orphus