Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Опалювальний сезон: 86% бюджетних установ Полтавщини розпочали договірні процедури з “Нафтогазом”

Опалювальний сезон: 86% бюджетних установ Полтавщини розпочали договірні процедури з “Нафтогазом”

На сесії Полтавської обласної ради депутати порушили питання опалювального сезону, зокрема, коли розпочнеться опалення шкіл, лікарень, закладів соціальної сфери у громадах.

На засіданні позачергової сесії облради голова Полтавської обласної ради Олег Синєгубов повідомив, що на Полтавщині 86% усіх бюджетних закладів вже працюють по договірній процедурі з “Нафтогазом”.

“На виконання Меморандуму, який підписали на Конгресі регіональних рад, іде процедура укладання контрактів з НАК” Нафтоназ Трейдинг”. Минулого тижня на регіональній комісії ТЕБ і НС було оголошено стан надзвичайної ситуації по області, що надає змогу громадам, закладам освіти, медицини піти по позатендерній, договірній процедурі. Зараз лише 86% всіх установ та бюджетних установ області вже ідуть по цій договірній процедурі. І чекають підтвердження від “Нафтогаз” і далі укладання контрактів”, – зазначив Олег Синєгубов.


Нагадаємо, у Полтавській області такі договори мають укласти 543 заклади освіти, 87 закладів соціальної сфери та 54 заклади охорони здоров’я. І це лише ті, що мають власні котельні.

Система Orphus