Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині договори з “Нафтогазом” мають укласти 543 заклади освіти, 87 – соціальної сфери та 54 – охорони здоров’я, – Едуард Рева

На Полтавщині договори з “Нафтогазом” мають укласти 543 заклади освіти, 87 – соціальної сфери та 54 – охорони здоров’я, – Едуард Рева

НАК “Нафтогаз” пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ. У Полтавській області такі договори мають укласти 543 заклади освіти, 87 закладів соціальної сфери та 54 заклади охорони здоров’я. І це лише ті, що мають власні котельні.

Про це повідомив під час брифінгу 13 жовтня начальник управління житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОДА Едуард Рева.

У понеділок, 11 жовтня, регіональна комісія з питань ТЕБ і НС визначила становище з постачанням газу до бюджетних закладів та комунальних установ надзвичайною ситуацією.

“На підставі цього бюджетні заклади та комунальні установи області зможуть укласти договори з “Нафтогаз” за скороченою процедурою, яка триватиме всього кілька днів. Уже відсьогодні, з 13 жовтня, усі бюджетні установи області можуть підготувати документи до НАК “Нафтогаз-Трейдинг” для укладання договорів”, – зазначив Едуард Рева.

НАК “Нафтогаз України” пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контакти із фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (з врахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн).

Для укладання договорів на придбання газу бюджетні організації Полтавської області можуть звертатися за цими контактами – polt-bo@naftogaztrading.com.ua.

Читайте також: Опалювальний сезон у Полтаві розпочнеться з 15 жовтня

Крім того, Едуард Рева додав, що Полтавщина готова до опалювального сезону на 99,5%.

“Був затверджений план підготовки до опалювального сезону. На сьогодні він виконаний на 100%. Зокрема, житловий фонд підготовлений на 100%, заклади соціальної сфери — на 100%. Не підготовлена котельня 109-го мікрорайону Полтави. Але передбачено, що “Полтаватеплоенерго” має можливість постачати опалення котельні “Полтаватепло”, – сказав Едуард Рева.

Система Orphus