Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Нафтогаз” пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ

“Нафтогаз” пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ

НАК “Нафтогаз України” пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контакти із фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (з врахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн). Контракт укладається на термін 15 місяців – до кінця 2022 року. Дана пропозиція значно нижче за поточні спотові ціни на газ.

Про це заявив голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко, йдеться у повідомленні Полтавської ОДА.

“Бюджетні організації можуть купувати газ у будь-яких постачальників. Але сьогодні значна частина постачальників або пропонує місячну ціну на газ на рівні 30-45 грн за кубометр, або ж взагалі відмовляється від зобов’язань за вже укладеними контрактами з нижчою ціною. Розуміючи потреби бюджетних установ, а також враховуючи соціальне значення та важливість безперебійної роботи цих установ, компанія Нафтогаз виходить на ринок із пропозицією фіксованої ціни на наступні 15 місяців, на рівні, більш ніж вдвічі нижчому за поточну місячну ціну. Це рішення є важливим етапом розвитку ринку газу в Україні, при цьому воно відповідає потребам споживачів та є вкрай важливим з точки зору забезпечення енергоресурсом бюджетних установ. Це – крок назустріч громадам”, – зазначив Юрій Вітренко.

Він також наголосив, що в Україні немає державного регулювання цін на газ, а НАК “Нафтогаз України” не є монополістом на ринку:

“Ми працюємо в ринкових умовах, і ми в ринковий спосіб пропонуємо нашим клієнтам зручний для них продукт – контракт на 15 місяців із фіксованою ціною”.

Нафтогаз очікує, що даний середньостроковий продукт мати попит серед релігійних та бюджетних організацій, яких в Україні налічується понад 7,5 тисяч. 

Також Нафтогаз пропонує виробникам тепла зміни до трирічних контрактів: обсяг газу, який вони потребують для тепло- та гарячого водопостачання бюджетних установ та організацій, вони зможуть придбати також за ціною 13,7 грн за кубометр (без урахування ПДВ та послуги транспортування).

Крім того, Нафтогаз спільно з народними депутатами України та Урядом опрацьовує законодавчі ініціативи, які сприятимуть розвитку ринку газу в Україні, при цьому убезпечивши споживачів від недобросовісних постачальників.

Для укладання договорів на придбання газу бюджетні організації Полтавської області можуть звертатися за цими контактами – polt-bo@naftogaztrading.com.ua.

Система Orphus