Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині розробили обласну Програму реконструкції приймальних відділень

На Полтавщині розробили обласну Програму реконструкції приймальних відділень

Депутати Полтавської обласної ради на сесії прийняли рішення “Про затвердження обласної Програми реконсирукції та оснащення приймальних відділень планового лікування, які надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу населенню Полтавської області на 2022-2025 роки”.

Документом передбачено співфінансування з місцевих бюджетів громад у розмірі 60%.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктора Лисака, 14 громад області вже підтвердили, що братимуть участь у співфінансуванні.

На профільній комісії, Віктор Лисак розповів, що оновити приймальні відділення треба у 21 медичному закладі Полтавщини. Це ті лікарні, що в минулому були районними.

У новоствореному приймальному відділенні пацієнту, якого доставила бригада “швидкої”, буде надано всі види допомоги. Там працюватиме лікар невідкладних станів, будуть операційна, зала очікування, відповідне обладнання для діагностування, палата для пацієнта. У такому відділенні цілодобово чергуватиме медичний персонал, який пройде відповідне навчання. Також обладнають інфекційний блок”, – сказав Віктор Лисак.

Реалізацію Програми пропонують розпочати в 2022 році. Ініціативу щодо її створення підтримала більшість територіальних громад і лікарень.

Система Orphus