Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

6 жовтня відбудеться другий тур виборів ректора полтавського вишу

6 жовтня відбудеться другий тур виборів ректора полтавського вишу

6 жовтня у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбудеться другий тур виборів ректора.

На посаду претендують професори Марина Гриньова та Роман Сітарчук, за яких проголосували у першому турі 47,55% та 24,01% виборців відповідно.

Другий тур виборів ректора розпочнеться о 9:00 у холі другого поверху навчального корпусу №1 (вул. Остроградського, 2) і триватимуть до 15-ї години, повідомили на сайті навчального закладу.

Нагадаємо, що це вже друга спроба обрати ректора університету. Перший конкурс МОН оголосило з датою проведення виборів 7 квітня. Тоді за посаду ректора змагались троє кандидатів – професори Марина Гриньова, Василь Фазан та Сергій Шевчук. У першому турі не вдалось обрати ректора, оскільки жоден з кандидатів не набрав більше 50% голосів.

Тоді оголосили другий тур, в який вийшли двоє кандидатів – Марина Гриньова і Сергій Шевчук, за яких у першому турі віддали 40,86% і 42,89% голосів відповідно. У другому турі голоси серед кандидатів розділились таким чином: за Марину Гриньову віддали 211 голосів (49,65%), за Сергія Шевчука – 189 голосів (44,47%). Таким чином, жоден з кандидатів не отримав понад 50% голосів.

Відповідно до положення про порядок проведення виборів ректора, обраним керівником університету вважається особа (кандидатура), яка набрала більше 50% голосів осіб, які мають право брати участь у виборах, а в разі проведення другого туру – більше 50% голосів осіб, які взяли участь у голосуванні.

Система Orphus Поделиться на fb