Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Вибори ректора Полтавського педуніверситету: результати другого туру

14 квітня відбувся другий тур виборів ректора Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. 

Другий тур пизначили після за результатами першого туру, коли найбільше голосів віддали за кандидатів Марину Гриньову та Сергія Шевчука.

Згідно з протоколом виборчої комісії, що оприлюднили на сайті навчального закладу, голоси серед кандидатів у другому турі виборів розділились таким чином: за Марину Гриньову віддали 211 голосів (49,65%), за Сергія Шевчука – 189 голосів (44,47%). Не підтримали жодного кандидата 21 виборець (4,94%). 

Таким чином, жоден з кандидатів не отримав понад 50% голосів.

Відповідно до змін до закону про вищу освіту щодо удосконалення процедури виборів ректорів вишів, обраною керівником закладу вищої освіти вважається кандидатура, яка набрала понад 50% голосів осіб, які взяли участь у голосуванні під час другого туру виборів.

У Положенні про порядок проведення виборів ректора, оприлюдненому на сайті навчального закладу, йдеться, що вибори вважаються такими, що не відбулись, у двох випадках: якщо участь у виборах взяло менше 50% виборців та якщо у першому турі брав участь один кандидат і не набрав більше 50% голосів виборців. 

14 квітня, у другому турі виборів, взяли участь 425 виборців.

Якщо виборча комісія визнає вибори такими, що не відбулись, Міністерство освіти і науки України впродовж двох тижнів з дня прийняття такого рішення має оголосити проведення нового конкурсу.

 

Система Orphus