Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Ректора Полтавського педуніверситету оберуть у другому турі виборів

7 квітня у Полтавському національному педагогічному університеті відбулись вибори ректора. На посаду претендували троє кандидатів – професори Марина Гриньова, Сергій Шевчук та Василь Фазан.

Згідно з протоколом виборчої комісії, що оприлюднили на сайті навчального закладу, голоси серед кандидатів розділились таким чином: за Марину Гриньову віддали 181 голос (40,86%), за Сергія Шевчука – 190 голосів (42,89%), за Василя Фазана – 38 (8,58%). Не підтримали жодного кандидата 11 виборців (2,48%). 

Відповідно до змін до закону про вищу освіту щодо удосконалення процедури виборів ректорів вишів, яких ухвалила Верховна Рада у лютому цього року, якщо у виборах взяли участь два і більше кандидатів, але жоден з них не набрав більше 50% голосів, то на сьомий календарний день після проведення першого туру проводиться другий тур виборів.

Тому у другому турі виборів змагатимуться двоє кандидатів – Марина Гриньова та Сергій Шевчук. На своїй сторінках у фейсбук вони вже відреагували на результати першого туру виборів.

“Вітаю Друзі! Сьогодні неймовірно напружений і насичений день.  Відчуваю неабиякий сплеск емоцій та енергії! Ваша підтримка відчутна і безмежна! Дякую Всім і одноосібно кожному! Піклуймося про короленківську родину разом”, – написала Марина Гриньова.

“Щиро дякую викладачам, співробітникам та здобувачам освіти за підтримку Програми спільної роботи по розбудові Університету! Перемога в першому турі свідчить – ми на правильному шляху! Разом ми змогли багато, разом ми зможемо все!”, – написав Сергій Шевчук.

Система Orphus