Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

29 вересня обиратимуть ректора полтавського вишу

29 вересня обиратимуть ректора полтавського вишу

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка 29 вересня відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє кандидатів.

Це доктор педагогічних наук, професор Марина Гриньова (нині очолює природний факультет університету),

доктор філологічних наук, професор Ольга Ніколенко (зараз завідувач кафедри світової літератури),

доктор історичних наук, професор Роман Сітарчук (перший проректор).

Вибори розпочнуться о 9:00 і триватимуть до 15-ї години. Місце проведення: м. Полтава, вул. Остроградського, 2 (навчальний корпус № 1, хол другого поверху).

Нагадаємо, що це вже друга спроба обрати ректора університету. Перший конкурс МОН оголосило з датою проведення виборів 7 квітня. Тоді за посаду ректора змагались троє кандидатів – професори Марина Гриньова, Василь Фазан та Сергій Шевчук. У першому турі не вдалось обрати ректора, оскільки жоден з кандидатів не набрав більше 50% голосів.

Тоді оголосили другий тур, в який вийшли двоє кандидатів – Марина Гриньова і Сергій Шевчук, за яких у першому турі віддали 40,86% і 42,89% голосів відповідно. У другому турі голоси серед кандидатів розділились таким чином: за Марину Гриньову віддали 211 голосів (49,65%), за Сергія Шевчука – 189 голосів (44,47%). Таким чином, жоден з кандидатів не отримав понад 50% голосів.

Відповідно до положення про порядок проведення виборів ректора, обраним керівником університету вважається особа (кандидатура), яка набрала більше 50% голосів осіб, які мають право брати участь у виборах, а в разі проведення другого туру – більше 50% голосів осіб, які взяли участь у голосуванні.

Система Orphus Поделиться на fb