Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавському краєзнавчому музеї буде ускладнений доступ до експозицій

Відвідувачів Полтавського Краєзнавчого музей імені Василя Кричевського попередили, що доступ до до окремих експозиційних залів буде обмежений.

Це пов’язано з початком значних ремонтно-реставраційних робіт, повідомили у Департаменті культури і туризму Полтавської ОДА.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що будівельні роботи у Краєзнавчому музеї розпочнуться наприкінці літа.

У рамках Президентської програми “Велике будівництво” на Полтавщині невдовзі розпочнеться реалізація проєкту “Реставрація Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського III черга (I пусковий комплекс-вестибюль, зал урочистостей)”.

Завдяки проєкту реставрації в музеї буде повністю замінена система пожежогасіння і безпеки — камери, датчики розбиття скла тощо. Заплановано зробити музей інклюзивним, щоб люди маломобільних груп населення мали змогу піднятись на всі три поверхи. Також планують розробити проєкт ремонту санвузлів, де буде кімната для маломобільних груп.

У великій, 22-й залі на другому поверсі, заплановано облаштувати сучасну систему конференц-звязку для проведення різноманітних міжнародних онлайн-заходів тощо. А 16-у залу, теж на другому поверсі музею, вже готують до ремонтних робіт — там оновлюватимуть експозицію “Полтавщина у вінку Незалежності”.

Після масштабного оновлення залів першого поверху, у музеї готуватимуть до оновлення залів другого поверху.

 

Система Orphus