Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Наприкінці літа у Полтаві розпочнуться будівельні роботи у Краєзнавчому музеї

У рамках Президентської програми “Велике будівництво” на Полтавщині невдовзі розпочнеться реалізація проєкту “Реставрація Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського III черга (I пусковий комплекс-вестибюль, зал урочистостей)”.

Про це повідомив під час апаратної наради у Полтавській ОДА 26 липня директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Максим Калінін.

“Загальна кошторисна вартість проєкту — 97,2 млн грн. З обласного бюджету на реалізацію проєкту передбачено і спрямовано 1,8 млн грн. Інші джерела фінансування поки що не визначені. Завершено торги, визначено переможця. Початок будівельних робіт заплановано на 27 серпня”, – повідомив Максим Калінін.

Нагадаємо, завдяки проєкту реставрації в музеї буде повністю замінена система пожежогасіння і безпеки — камери, датчики розбиття скла тощо. Заплановано зробити музей інклюзивним, щоб люди маломобільних груп населення мали змогу піднятись на всі три поверхи. Також планують розробити проєкт ремонту санвузлів, де буде кімната для маломобільних груп.

У великій, 22-й залі на другому поверсі, заплановано облаштувати сучасну систему конференц-звязку для проведення різноманітних міжнародних онлайн-заходів тощо. А 16-у залу, теж на другому поверсі музею, вже готують до ремонтних робіт — там оновлюватимуть експозицію “Полтавщина у вінку Незалежності”.

Після масштабного оновлення залів першого поверху, у музеї готуватимуть до оновлення залів другого поверху.

Система Orphus