Коли навіть Роналду безсилий: “Порту” стало автором гучної сенсації Ліги Чемпіонів

Португальці в основний час гри з “Ювентусом” зуміли встояти у меншості та забити потрібний гол у додатковий.

Як повідомляє 24 канал, на 17-й хвилині Демірал збив у штрафному Таремі та заробив пенальті у власні ворота. Олівейра холоднокровно реалізував вирок і зробив рахунок – 0:1.
Після перерви туринцям вдалося відновити паритет у матчі. Роналду зупинив закид у штрафний, але поступився правом на удар К’єзі – і Федеріко вгвинтив м’яч у дальню дев’ятку.На 54-й хвилині футболіст Порту Таремі заробив другу жовтку картку та залишив свою команду на увесь другий тайм у меншості.

Все ж, на 63-й хвилині К’єза використав ще один момент і Ювентус вийшов вперед. Куадрадо зробив навіс до воротарського Порту, і К’єза головою точно пробив під поперечину.

На 3 компенсованій хвилині Куадрадо на правому фланзі пройшов опонента і з кута штрафного влучив у поперечину. М’яч ніяк не хотів летіти у ворота Порту і команди змушені грати два додаткові тайми по 15 хвилин (у першому матчі Порту також здобув домашню перемогу з рахунком 2:1).