Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво”: на Полтавщині триває будівництво 10 амбулаторій

5 жовтня на апаратній нараді у Полтавській ОДА поінформували про стан будівництва та передачу на баланс амбулаторій у сільській місцевості.

Йдеться про 29 амбулаторій, будівництво яких фінансуються у межах Національної програми “Велике будівництво”. Уже передали на баланс органів місцевого самоврядування шість амбулаторій у Дмитрівці, Вирішальному, Лютенці, Великих Будищах, Петрівці-Роменській, Розсошенцях. Триває процес передачі ще трьох амбулаторій.

“Завершили будівельні роботи у 10 амбулаторіях. Передадуть їх до кінця вже цього місяця. Ступінь готовності 90% мають ще 6 амбулаторій. Там планують завершити роботи до 20 листопада. Менше 60% робіт виконали у 4 амбулаторіях, що у селах Гоголеве, Оболонь, Почаївка та Шенгури”, – зазначив директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА Віталій Кулинич.

До кінця року планують завершити будівництво амбулаторій та передати на баланс органів місцевого самоврядування.

Читайте також: У Полтаві передали 12 нових автівок сільським амбулаторіям області

“До кінця 2020 року усі 29 амбулаторій маємо передати на баланс органів місцевого самоврядування зі 100% будівельною готовністю”, – наголосив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Система Orphus