Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині відкрили ще три нові амбулаторії сімейної медицини

Сьогоні голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов урочисто відкрив три новозбудовані приміщення амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Зокрема – у Лютенці Гадяцького району, Великобудищанській та Петрівсько-Роменській ОТГ.

“У нас зараз фаза здачі в експлуатацію приміщень амбулаторій та практично передачі їх органам місцевого самоврядування. На цьому функція Полтавської облдержадміністрації щодо контролю будівництва завершується. Проте ми продовжуватимемо слідкувати, як ця будівля експлуатується та фактично використовується. Важливо, щоб тут місцевому населенню дійсно надавалися якісні медичні послуги”, – сказав Олег Синєгубов.

Він подякував органам місцевої влади за підтримку, співфінансування будівництва з місцевого бюджету, та передав декларації про готовність до експлуатації приміщень.

“Цей населений пункт отримав найсучасніше приміщення. Наразі головне завдання органів місцевого самоврядування – наповнити його змістом. Важливо, щоб молоді лікарі, які сьогодні тут вже є, працювали та надавали якісні медичні послуги для місцевого населення”, – сказав Олег Синєгубов під час відкриття амбулаторії в Лютенці.

“Сьогодні селище отримало нове приміщення амбулаторії. Наразі головне, щоб в умовах децентралізації населення отримувало якісні медичні послуги. Ця амбулаторія обслуговуватиме близько 2,5 тис. населення. Це люди з семи сіл. Тут є необхідні умови надавати якісні медичні послуги. Це дуже важливо”, – зауважив голова Полтавської ОДА, перебуваючи у Великобудищанській ОТГ.

Читайте також: “Велике будівництво”: під Полтавою відкрили одну з найбільших амбулаторій області

Олег Синєгубов також взяв участь в урочистому відкритті амбулаторії в Петрівсько-Роменській ОТГ.

До речі, у Полтавській області до кінця 2020 року планують відкрити загалом 29 амбулаторій сімейної медицини.

Система Orphus