Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього року всі об’єкти “Великого будівництва” на Полтавщині завершать, – Олег Синєгубов

2020-ий – це рік будівництва і медицини. ЦНАП, кардіоцентр, підземний паркінг для автомобілів швидкої допомоги у Полтаві, приймальне відділення обласної лікарні – ці будівлі планують здати в експлуатацію цього року.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

«Цього року всі об’єкти «Великого будівництва» в області мають бути завершені. Не зважаючи на корективи, які вніс COVID-19, зменшення надходжень в обласний бюджет, область нарощує темпи. В регіоні дуже багато об’єктів, які плануємо завершити й здати цього року», – сказав голова ОДА Олег Синєгубов.

Голова ОДА зазначив, що на завершальному етапі будівництво нового кардіоцентру – він готовий на 98%.

Нині робітники ведуть остаточні роботи на верхніх поверхах. Найближчими днями демонтують будівельний кран. До кінця літа будівлю здадуть в експлуатацію.

«Заклад  розрахований на 136 ліжок. Шість поверхів. 1 поверх – поліклініка, приймальне відділення,  кабінети профільних лікарів, кабінет КТ.  2 поверх – діагностичне відділення (кабінети УЗД, ЕКГ, велоергометрії, стрес-ехокардії тощо). 3, 4 і 5 поверхи – по 20 палат на двох хворих,  у кожній палаті – санвузол. 6 поверх – операційні, лабораторія,  блок реанімації та інтенсивної терапії», – додав Олег Синєгубов.

Як повідомила заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури ОДА Ірина Особік, загальна кошторисна вартість проєкту – 408 млн 423 тис. грн. Із них 208 млн 396 тис. грн – кошти ДФРР, 200 млн грн – обласного бюджету. Освоєно більше 350 млн грн.  Здати об’єкт в експлуатацію планують в серпні цього року.

Читайте також: “Велике будівництво”: дві школи у Карлівському районі планують відремонтувати до вересня

Щодо будівництва підземного паркінгу для карет швидкої допомоги, там вже залили верхню плиту-покриття і незабаром розпочнуть внутрішні роботи. Підземний паркінг зможе вмістити 50 автівок – це більше, ніж вміщував старий гараж.

Читайте також: Три нові амбулаторії в Гадяцькому районі відкриють наприкінці липня

На приймально-діагностичному відділенні обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського повністю завершать роботи до середини місяця.

Як зазначив Олег Синєгубов, на 70% об’єктів «Великого будівництва» встановлені відеокамери, і за роботами можна буде спостерігати онлайн.  Це буде загальнонаціональний проєкт.

Читайте також: Усі школи та дитсадки, що ремонтуються за програмою “Велике будівництво”, мають бути здані до 1 вересня, – Лунін

Загалом в області визначено 10  об’єктів масштабного будівництва. Також цього року мають реконструювати 8  приймальних відділень під відділення невідкладних станів та 29 амбулаторій. Збудувати 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів, ЦНАП у Полтаві, 22 об’єкти доріг.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: