Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині цьогоріч встановлять 15 інтерактивних туристичних кіосків

У Полтавській області під час розвитку внутрішнього туризму визначили кілька основних напрямків — фестивальний (подієвий), паломницький, археологічний, пізнавальний, оздоровчий, активний та промисловий види туризму.

Раніше вже повідомляли, що в регіоні визначили п’ятірку туристичних магнітів. Також працюють над розробкою нових – зокрема, створення меморіального комплексу на могилі засновника Великої Болгарії VI-VII ст. хана Кубрата в селі Мале Перещепине Новосанжарського району.

“Для їх визначення ми застосували основні критерії. Це доступність впродовж року, популярність серед туристів, комплексність послуг та їх розташування на перетині основних туристичних маршрутів”, – розповіла заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

Для туристів пропонують такі ТОП-5 туристичних маршрутів Полтавщиною:

Читайте також: У Полтаві презентували проєкт “Віртуальні мандрівки пам’ятками археології та історії Полтавщини”

На Полтавщині заплановано створити туристично-інформаційних кіосків. Цьогоріч встановлять таких 15 центри.

“Такі туристичні центри дозволять не лише дізнаватись всю необхідну інформацію. У таких кіосках буде розміщена вся актуальна інформація, можна буде онлайн замовити квитки на транспорт, основні події, музеї та локації для ночівлі”, – розповіла Катерина Рижеченко.

Але, окрім визначених туристичних магнітів, є також інші місця, які можуть бути привабливими для туристів.

“Вони переважно розраховані на активних туристів, бо полтавський регіон дуже різноманітний. Це “ГогольFEST” у Полтаві, веломаршрут “Greenways”, розвиток дайвінгу на горі Пивиха, Чикалівський кар’єр для любителів скелелазіння, ландшафтний парк “Гадяцький”, як одна з перлин природно-заповідного фонду Полтавської області… Не можна забувати, що на території Полтавщини є не менш важлива пам’ятка — Гінцівська стоянка, яка відома далеко за межами України, але, на жаль, мало відома для українців”, – прокоментувала Катерина Рижеченко.

Система Orphus