Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині визначили “туристичні магніти області”

На Полтавщині назвали 5 туристичних магнітів – місць, які більше за інші притягують туристів.

До переліку “магнітів” увійшли:

  • Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського;

  • Національний музей-заповідник М.В. Гоголя;

  • Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному;

  • Більське городище;

  • Державний  історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви»;

“Дуже часто, коли мова йде про відпустку або вихідні, багато хто планує відпочинок за межами області або за кордоном. Але коронавірус дав можливість озирнутися навкруги й зрозуміти, наскільки унікальні, наповнені історією, мальовничі місця є поряд з нами – на Полтавщині”, – прокоментував голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Читайте також: Відпустка на Полтавщині: де варто побувати

За словами заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко, обираючи ці об’єкти врахували рекомендації Державного агентства розвитку туризму України, а саме: наявна популярність серед туристів, транспортна доступність, локація, приваблива для фотосесій (InstaPlace), повідомляють у Полтавській ОДА.

А ще, саме ці об’єкти найчастіше шукають користувачі всесвітньої павутини в якості туристичних цікавинок на Полтавщині.

“Визначення таких магнітів було пріоритетом Полтавської облдержадміністрації протягом останніх декількох місяців. Ще до карантину проводились анкетування туристів у готелях, закладах харчування, сувенірних крамницях та музеях. На сайті Департаменту культури і туризму ОДА на постійній основі проводиться опитування користувачів стосовно туристично-привабливих об’єктів області. Врахували рекомендації представників туристичного бізнесу, депутатів, активістів та громадських діячів”, – розповіла Катерина Рижеченко.

Читайте також: Етноколорит Полтавщини: як відпочити в регіоні

Стосовно інфраструктури, заступник голови зазначила, що її розділяють на віртуальну та фізичну.

“Якщо говорити про фізичну інфраструктуру, то наразі створюється Віртуальний інформаційно-туристичний центр у Полтавській області з 15 сенсорних екранів по всій території області, зокрема і на вокзалах. Якщо говорити про віртуальну інфраструктуру, то наразі проводяться підготовчі роботи до оцифрування показових пам’яток культурної спадщини області, як туристичних об’єктів”, – сказала Катерина Рижеченко.

Система Orphus