Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують провести форум щодо гендерної рівності у суспільстві

У Полтаві уже на початку червня планують провести Всеукраїнський форум щодо встановлення гендерної рівності у суспільстві. Ініціаторка даного масштабного заходу – заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

“Гендерна рівність вкрай важлива для досягнення гармонійного розвитку суспільства і Полтави зокрема. Це дасть змогу реалізуватися всім членам громади та принести їй користь”, – впевнена Тетяна Юрченко.

Тож, днями в приміщенні ГО «Нова Полтава» Тетяна Юрченко провела робочу нараду щодо вирішення організаційних моментів та створення робочого плану форуму. До робочої групи ввійшли: заступниця міського голови Світлана Нестуля, директорка Департаменту економіки та інвестицій Віта Клименко, директорка ГО «Полтавська платформа» Альона Гончаренко, голова ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна та заступниця директора парку «Перемога» Катерина Бабіч.

На нараді, зокрема, обговорили орієнтовне тематичне спрямування форуму, напрямки, сформулювали мету, визначили орієнтовний час та місце його проведення. Так, вирішили, що основну базу форуму складуть три напрямки: сім’я, робота, громадське суспільство.

Наступного разу учасниці робочої наради планують визначитися з можливими спікерами форуму.

Система Orphus