Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Олімпійському домі, з нагоди річниці Полтавського відділення НОКУ, відбулася зустріч з чемпіонкою з спортивної гімнастики Ніною Бочаровою

В Олімпійському домі, з нагоди річниці Полтавського відділення НОКУ, відбулася зустріч з чемпіонкою з спортивної гімнастики Ніною Бочаровою

Полтавське обласне відділення НОК України відзначає двадцяту річницю утворення. З нагоди цієї дати, у Києві в Олімпійському домі, пройшла зустріч з нашою землячкою, першою українською чемпіонкою з спортивної гімнастики Ніною Антонівною Бочаровою.

Дві золоті та дві срібні нагороди – такий здобуток Ніни Бочарової на ХV Олімпійських іграх 1952 року у Гельсінкі, зазначають у Пирятинській міськраді.

Учасники зустрічі були приємно вражені з якою хронологічною точністю та душевністю ділилася своїми спогадами 95-річна жінка, у якої відчувалася незламна сила духу та жага до життя. У зустрічі взяли участь виконавчий директор Національного Олімпійського комітету України Ніна Коваленко, директор Полтавського музею фізичної культури і спорту Інеса Гетьман, член ПОВ НОК України, лауреат обласної премії ім. О.Бутовського Олександр Богатинський, юні учасники Олімпійського руху, переможці Всеукраїнського спортивно-масового заходу „Олімпійське лелеченя“.

Насамкінець зустрічі Ніна Антонівна отримали пам’ятні подарунки від своїх земляків та передала свої матеріали для поповнення фондів Полтавського музею фізичної культури і спорту.

Система Orphus