Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській ОТГ формують базу потенційних інвестиційних об’єктів

У Пирятинській ОТГ формують базу потенційних інвестиційних об’єктів

З метою залучення інвестицій у розвиток сільських територій спеціалісти управління економіки виконкому Пирятинської міської ради Ірина Солдатова, Євгеній Крагель та староста села Калинів Міст Руслан Бабак взяли участь у виїзному обстеженні інвестиційно-активних підприємств на території  старостату.

Під час обговорення проблеми розвитку сільських населених пунктів Руслан Бабак повідомив, що звернень з боку сторонніх інвесторів практично нема, незважаючи на те, що є в наявності вільні приміщення комунальної власності з належною інфраструктурою, інвестиційно-привабливі земельні ділянки поряд з трасою,  робоча сила, повідомляють у міській раді.

Разом з тим, ми підтримуємо  бізнес-ініціативи місцевих жителів: у сфері рослинництва та тваринництва, виробництва продуктів харчування, послуг. Так, в населених пунктах старостату функціонує 4 магазини, цех з виробництва макаронів, відпочинковий комплекс із сауною тощо. Незабаром планується відкриття цеху з вирощування грибів ПП “Калиновомостівське“.

Директор Анатолій Зубенко розповів, що технологічний процес з вирощування грибів запроваджено на базі колишнього будинку тваринника, який багато років не використовувався. На даний час у приміщенні встановлено трьохповерхові стелажі, опалення, витяжка, вирішується питання із водозабезпеченням. Насіння грибів – міцелій, вже замовлено, і найближчим часом буде здійснена його висадка. Перший врожай грибів очікується через місяць-півтора. 

По завершенню візиту, старості села Калинів Міст Руслану Бабаку рекомендовано ретельно обстежити територію сіл з метою визначення можливих „точок зростання“ та сформувати базу потенційних інвестиційних об’єктів.

Система Orphus