Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У прокат виходить український фільм “Віддана”: ціни на квитки у Полтаві

У прокат виходить український фільм “Віддана”: ціни на квитки у Полтаві

16 січня у широкий прокат виходить українська стрічка “Віддана”, знята за мотивами роману Софії Андрухович “Фелікс Австрія”.

Перший офіційний трейлер до фільму “Віддана” з’явився на ютуб-каналі FILM.UA Group ще у жовтні 2019 року. У ролику відмінно передається дух XIX століття та історія однієї незвичайної сім’ї. Сюжет фільму розповість про двох дівчат, яких виховав доктор Анґер після пожежі у своєму будинку. Тоді у вогні померла його дружина та їхні слуги, доньці яких вдалося вижити, пише 24 канал.

Все життя Анґер виховував дівчат, як рідних сестер. Навіть через 25 років дівчата досі залишаються нерозлучними. Їх відрізняє лише те, що донька доктора Адель заміжня і, як і раніше, є панною за статусом, а дочка померлих прислуг досі допомагає зведеній сестрі в господарюванні.

Їхній ідеальний зв’язок зазнає поразки, коли вони задумаються над тим, ким вони зараз є одна одній: сестрою і подругою, чи, може, служницею і господинею.

Головні ролі в картині виконали Олеся Романова, яка зіграла панянку Адель, а також Маріанна Янушевич, якій дісталася роль служниці Стефанії. Романові Луцькому дісталася головна чоловіча роль, він перетвориться в чоловіка Адель. А режисером фільму виступила Христина Сиволап. Також в картині знялися переможниця конкурсу “Міс Україна 2018” Леоніла Гузь, а також відома українська балерина Катерина Кухар.

У Полтаві фільм можна переглянути у кінотеатрах Wizoria та Multiplex. Ціни на квитки у мережі кінотеатрів Wizoria становлять 50 грн, 80 грн, 90 грн залежно від дня прокату. У Multiplex – 80 грн/150 грн (VIP-місця), 90 грн/170 грн, 50 грн/130 грн.
Система Orphus Поделиться на fb