У Хорольській громаді триває ямковий ремонт доріг
У Хорольській громаді триває ямковий ремонт на автомобільних дорогах загального користування. За кошти бюджету громади придбали гарячу дрібнозернисту асфальтобетонну суміш.
Про це повідомили у Хорольській міській раді.
Наразі вже відремонтували ділянки вулиць Небесної Сотні, найбільшу площу відремонтовано поблизу ПрАТ “Хорольський механічний завод” та проблемний майданчик, автомобільну стоянку по вулиці Кременчуцькій.
Роботи проводять із залученням працівників КП “Комунсервіс”, виконавчого комітету Хорольської міської ради та зареєстроваих безробітних громадян, які направлені на оплачувані громадські роботи від Хорольської філії Полтавського обласного центру зайнятості.
Фото: Хорольська міськрада