Ви тут:
Суспільство Україна 

Володимир Зеленський зустрівся з Борисом Джонсоном у Києві

22 січня Володимир Зеленський зустрівся з колишнім Прем’єр-міністром Великої Британії, членом британського парламенту Борисом Джонсоном, який перебуває з візитом у Києві.

Про це повідомили в Офісі Президента.

Глава держави відзначив активну публічну підтримку України з боку британського політика.

“Я чув ваші заяви у Давосі, дуже дякую за них. Дякую за підтримку нашої країни”, – сказав Президент.

Під час зустрічі Володимир Зеленський і Борис Джонсон обмінялися думками щодо практичних кроків, які може здійснити британський політик для того, щоб допомогти Україні в цей важкий час. Зокрема, обговорювалося питання підготовки “саміту миру”, який планують провести з метою реалізації формули миру, яку Президент представив лідерам “Групи двадцяти” минулого року.

“Впевнений, що найкращою гарантією для нас було б членство в НАТО. Важливо активно просувати думку про те, що наша держава повинна стати членом Альянсу”, – наголосив Володимир Зеленський.

На прохання Бориса Джонсона Президент докладно поінформував його про ситуацію на передовій. Глава держави висловив переконання в тому, що завдяки потужній підтримці партнерів Україні вдасться зупинити російського агресора та звільнити всі тимчасово окуповані території.

“Росії не допоможе додаткова мобілізація, її армія не має мотивації. Однак нам потрібно більше зброї: танки, літаки, далекобійна ракетна зброя”, – додав Президент.

Він подякував Великій Британії, всьому британському народу за потужну лідерську оборонну й економічну підтримку.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus Поделиться на fb