Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці 21 родині переселенців вручили сертифікати на житло у гуртожитку

У Кременчуці 21 родині переселенців сертифікати на житло у гуртожитку, що по вулиці Івана Приходька. У нові помешкання переїде 70 осіб, зокрема, 23 дитини.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

За кошти міського бюджету у кімнатах, місцях загального користування, коридорах провели капітальний ремонт, замінили комунікації та електромережі. На облаштування меблями та побутовою технікою півтора мільйони гривень виділив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Асоціацією міст України.

“Від нашого міста нічого не залишилось. У Кременчуці нас прийняли як рідних. У помешканні, яке нам дали, все є: ліжко, стіл, холодильник, постільна білизна, посуд”, – розповіла переселенка Тетяна з Попасної Луганської області.

Жінка прибула до Кременчука 2 місяці тому. Довгий час її родина залишалась у Попасній. Волонтери допомогли виїхати Тетяні до Бахмуту, потім до Запоріжжя, де мешкав її син – переселенець з Луганська з 2014 року. Нині син Тетяни захищає Україну, а переселенка приїхала до Кременчука за порадою родичів. Зараз Тетяна працює комендантом у гуртожитку.

Про життя під постійними обстрілами та переїзд до Кременчука розповіла 70-річна пенсіонерка Валентина Олександрівна з міста Ізюм Харківської області.

Читайте також: У Полтаві запрацювала соціальна пральня для вимушених переселенців

З 24 лютого по 5 червня жінка разом з сином з інвалідністю перебували в підвалі без світла, води та газу. Донька переселенки разом із зятем раніше змогли виїхати до Кременчука та шукали можливість вивезти родину з-під обстрілів. 6 червня за Валентиною з сином приїхала машина та відвезла у Кременчук.

“Дуже боляче було це переживати. В мене вибило вікна в хаті, то не страшно, заб’ємо, головне – живі”, – описує місяці під обстрілами Валентина.

Фото: міськрада

Система Orphus Поделиться на fb