Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві запрацювала соціальна пральня для вимушених переселенців

Відтепер переселенці, які проживають у Полтаві, зможуть попрати свої речі безкоштовно.

Соціальну пральну відкрила “Команда небайдужих”, отримавши субгрант від БО “Світло надії”, повідомили на фейсбук-сторінці БО “Світло надії”.

Приміщення облаштували за адресою вул. Соборності, 15.

Режим роботи – з 8.30 до 17.30.

“Світло надії” завдяки координації “Альянсу громадського здоров’я” та кількох міжнародних партнерів реалізовувала проєкт “Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення”. Саме в рамках цього проєкту ми вперше надали субгранти для ініціативних груп спільнот. Провели конкурс, обрали найактуальніші пропозиції. Облаштування соціальної пральні для людей, що постраждали від війни, була саме такою. Адже часто переселенці живуть в умовах, де немає багатьох побутових зручностей або змушені економити ресурси. На реалізацію цієї ідеї “Команда небайдужих” отримала 116 тисяч гривень”, – розповіла керівниця відділу громадського здоров’я БО “Світло надії” Анна Кутова.

Внутрішньо переміщеним особам роздаватимуть спеціальні талони. Там будуть вказані дата та час, на які вони зможуть принести речі для прання.

“Так ми уникнемо непотрібних черг. І зможемо розподілити роботу для волонтера, який працює у пральні. Він, до речі, теж переселенець”, – додав організатор проєкту Анатолій Бистрай.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb