Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Має вдвічі більшу потужність”: у Полтаві завершили реконструкцію котельні

Після піврічної перерви у роботі котельні на Квітучій, 6-К через ремонтні роботи, пов’язані із заміною технологічного обладнання, у жителів 15 багатоквартирних будинків, які обслуговує підприємство “Полтаватеплоенерго”, було відсутнє гаряче водопостачання. І ось нарешті котельня відновлює свою роботу.

Про це повідомили у ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

ЇЇ повністю реконструювали, встановивши 5 базових сталевих водонагрівальних котлів BOSH (потужністю 4 150 кВт кожен), оснащених економайзерами – пристроями з утилізації продуктів згорання. Це значно підвищує КПД котла, зменшуючи витрати палива та знижуючи викиди діоксиду вуглецю (CO2) в атмосферне повітря. Також було замінено димові труби, за допомогою яких і відбувається відведення від котлів продуктів згорання.

“Тож нині котельня повністю автоматизована і головне, має вдвічі більшу потужність. Відтак котельня на вулиці Квітучій, 6-К має відтепер потужності для забезпечення гарячою водою і теплом жителів усього 109 мікрорайону Полтави”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: “Маємо не лише “план Б”, а й “план В”: у Кременчуці готуються до опалювального сезону

Нагадаємо, у Полтавській області на 85% вже підготовлені та перевірені теплові мережі й котельні. До 1 жовтня планують завершити усі роботи.

Система Orphus Поделиться на fb