Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

COVID-19: ще одна громада Полтавщини запроваджує масковий режим

З 28 вересня на території Великобагачанськоъ громади запроваджують масковий режим.

Выдповідне рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради, повідомили на фейсбук-сторінці Великобагачанської селищної ради.

“Керуючись постановою КМУ від 9 грудня 2021 року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами) з 00 год. 00 хв. 28 вересня 2022 року ввести масковий режим на території Великобагачанської територіальної громади та застосувати додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи епідемічної небезпеки, заборонивши перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, в тому числі виготовлених самостійно. Комісія також вирішила посилити контроль за дотриманням карантинних вимог в закладах освіти, постійно проводити роз’яснювальну роботу серед батьків та працівників щодо необхідності вакцинацій. Керівникам організацій, підприємств, установ усіх форм власності необхідно забезпечити безумовне виконання карантинних заходів відповідно до “помаранчевого” рівня поширення COVID-19″, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Полтаві розгорнуть 60 додаткових ліжок для лікування хворих на COVID-19

Нагадаємо, в області за минулий тиждень лабораторно підтвердили 2260 нових випадків захворювання на COVID-19. У Миргородській та Кременчуцькій громадах відновили протиепідемічні заходи.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb