Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розгорнуть 60 додаткових ліжок для лікування хворих на COVID-19

З 26 вересня на базі 3-ої міської клінічної лікарні у Полтаві додатково розгорнуть 60 інфекційних ліжок для лікування хворих на COVID-19.

Відповідне рішення ухвалили 23 вересня на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомили у Полтавській міській раді.

Як зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Сергій Котов повідомив, що упродовж останнього тижня у Полтавській області зафіксували 1333 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з яких 24 у Полтаві. У місті на ГРВІ захворіло 1110 осіб, що на 35,7% більше попереднього тижня.

Крім того, керівникам підприємств, організацій та установ усіх форм власності рекомендували продовжити роботу в організованих колективах щодо максимального охоплення працівників вакцинацією від коронавірусної хвороби та дотримання протиепідемічних заходів.

У закладах освіти провести роз’яснювальну роботу щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби серед учасників освітнього процесу.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb