Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

COVID-19: у Миргородській громаді відновлюють протиепідемічні заходи

У Миргородській громаді відновлюють протиепідемічні заходи для зупинення поширення СОVID-19: масковий режим, соціальна дистанція, здійснення заходів дезінфекції в місцях масового скупчення людей.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомили у Миргородській міській раді.

Рішення ухвалили через збільшення кількості хворих на COVID-19 у Миргородській громаді. Рішення, зокрема, передбачає: дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті.

У Миргородській громаді, як і в цілому по області та державі, побільшало хворих на коронавірусну інфекцію. На цьому тижні спостерігається збільшення кількості зареєстрованих випадків СОVID-19 у порівнянні з минулим тижнем на 126 %. Варто зауважити, що хворі – переважно не вакциновані. Більшість хворих – люди поважного віку, старші 60 років.

Керівники медичних закладів повідомили, що готові до сезонного спалаху інфекційних хвороб: первинна ланка забезпечена по протоколу лікування амбулаторних хворих медичними препаратами, а вторинна ланка має в достатній кількості як медикаменти так і кисень.

Читайте також: У Полтаві розгорнуть 60 додаткових ліжок для лікування хворих на COVID-19

Зважаючи на ситуацію, перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин рекомендував жителям громади дотримуватися протиепідемічних заходів у місцях масового скупчення людей (масковий режим, соціальна дистанція тощо), а також вакцинуватися або зробити бустерну дозу. Зробити щеплення можна в кабінеті щеплень № 403 ( поліклінічне відділення для дорослих) на вулиці Гоголя, 149. У наявності є вакцина CoronaVac та Pfizer.

Система Orphus Поделиться на fb