Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині основна форма навчання буде змішана, – Дмитро Лунін

У Полтавській області продовжують ремонтувати укриття у школах. У новому навчальному році близько 300 освітніх закладів працюватимуть у змішаному форматі, 75 з них – почнуть із середини вересня.

Про це 18 серпня під час брифінгу повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Тобто не всі діти навчатимуться офлайн. За словами начальника ОВА, протягом одного тижня відвідуватимуть школу одні класи, наступного тижня – інші.

“Якщо не облаштоване укриття у навчальному закладі, то освітній процес буде в онлайн-форматі. Є різні школи. У багатьох – ремонтні роботи ще тривають. Близько 20 відсотків освітніх закладів продовжать облаштовувати укриття після 1 вересня. Загалом близько 300 навчальних закладів області працюватимуть у змішаному форматі, з них 75 – почнуть працювати з середини вересня”, – розповів Дмитро Лунін.

Як зазначив начальник ОВА, у багатьох громадах допомагають облаштовувати укриття у школах і представники бізнесу, і батьки.

“У багатьох громадах є підприємства, які допомагають навчальним закладам облаштовувати укриття за спонсорські кошти. Долучаються і батьки. Це не забороняється законом, тож допомагати можуть всі. Адже у школах і зараз під час повітряних тривог місцеві жителі можуть перебувати в укриттях”, – пояснив він.

Протягом двох тижнів у Полтавській області перевіряють школи в усіх громадах на наявність укриттів.

Читайте також: Школи Миргорода завершують визначатися з форматом навчання, три попередньо обрали змішану модель, – Лунін

Щодо вишів та закладів фахової передвищої освіти, наразі перевірили близько 80 відсотків.

“Близько 80 відсотків закладів вже перевірили, і вони отримали дозвіл на свою роботу”, – додав Дмитро Лунін.

Нагадаємо, у Полтавській громаді заклади загальної середньої освіти готуються розпочати 2022/2023 навчальний рік в офлайн-режимі та змішаному форматі.

Фото: РБК-Україна

Система Orphus Поделиться на fb